Connect with Us

All posts tagged "Ushqim"

Seria A 21:58 - 13 Gusht, 2019

Lukaku zbulon ndryshimin mes futbollit anglez dhe atij italian/ Tregon edhe ushqimin e preferuar

Romelu Lukaku u transferua vetëm pak ditë më parë tek Interi për një shifër rekord, duke u bërë kështu transferimi më i shtrenjtë në historinë e...

Sport 16:50 - 5 Korrik, 2019

Publikohet raporti/ Futbollistja me origjinë shqiptare nuk vdiq si pasojë e temperaturave të ujit

Florijana Ismaili ndërroi jetë pak ditë më parë pasi u mbyt në liqenin e Komos. Futbollistja 24-vjeçare e cila kishte vendosur të kalonte pushimet në Itali,...

Sport 15:51 - 25 Dhjetor, 2018

Nëse do e tepëronin me ushqimin gjatë festave të fundvitit/ Ja si do dukeshin yjet e futbollit

Janë festat e fundvitit dhe të gjithë janë të lumtur. Nuk mund të harrojnë se askush nuk mban regjim kur para familjes shtrohet darka dhe aty,...