Connect with Us

All posts tagged "Verratti"

Sport 10:01 - 7 Qershor, 2019

Ylli i PSG-së lë gruan me dy fëmijë për kamarieren superseksi/ Po kalojnë pushimet bashkë (foto)

Marco Verratti u bë baba për herë të dytë, një vit e gjysmë më parë. Lojtarit të PSG, megjithatë, i mori koka erë për një vajzë...

Sport 19:45 - 25 Shkurt, 2019

Barcelona i rikthehet fiksimit të vjetër / Do yllin e mesfushës parisiene

Paris Saint Germain mund të shesë mesfushorin italian Marco Verratti gjatë merkatos së verës. Lajmin e ka konfirmuar e përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo”, sipas së cilës...

Sport 19:53 - 18 Shkurt, 2019

Verratti rinovon kontratën / Rroga e tij e re është një nivel krejt tjetër

Marco Verratti së shpejti do të rinovojë me PSG-në. Mesfushorit i përfundon kontrata me kampionët e Francës në verën e vitit 2021, por drejtuesit parisienë po...

Sport 19:13 - 19 Janar, 2019

Çmendet PSG-ja/ Shënon 9 gola, por ylli kryesor i saj përfundon në spital

PSG është hakmarrë në mënyrën më brutale të mundshme ndaj Guingamp që e eliminoi nga Kupa e Ligës dhjetë ditë më parë. Kampionët në fuqi kanë shpartalluar...

Sport 17:50 - 2 Nentor, 2018

E bujshme nga Franca/ Policia arreston yllin e PSG-së

Policia e Parisit ka bërë me dije se në orën 03:00 të mëngjesit të sotëm ka ndaluar në gjendje të dehur futbollistin italian të skuadrës së...

Sport 16:42 - 25 Gusht, 2018

Nxënësit i vodhën kompjuterin/ Ky është gjesti që bëri Marco Verratti

Shkolla Giordani në Bologna, dy herë brenda 24 orëve, ra pre e hajdutëve, të cilët herën  e dytë morën me vete edhe kompjuterin me programin special...

Sport 11:15 - 3 Shtator, 2017

Isco turpëron mesfushorin Verratti me topin mes shalëve / Kjo video ka pushtuar rrjetet sociale

Dje, Isco ishte i jashtëzakonshëm në fitoren 3-0 të Spanjës kundër Italisë. Mesfushori i Real Madridit shënoi dy gola fantastikë ndaj axurrëve. Për më tepër, ai...

Sport 11:15 - 17 Korrik, 2017

Verratti nuk stërvitet / Te Barcelona kanë një ide ndryshe për blerjen e tij

Është kohë merkatoje dhe Marco Verratti është telenovela më e gjatë dhe intensive e kësaj vere. Mesfushori italian dihet se kërkon të largohet nga PSG-ja, sepse...

Sport 19:11 - 9 Korrik, 2017

Verrati-Barcelona mund të bëhet / Ja çfarë shkruan “L’Équipe”

Gazeta franceze “L’Équipe” shkruan se Marco Verratti ende ka shanse për t’u transferuar te Barcelona, skuadra e ëndrrave. Ylli i PSG-së, i kërkuar me ngulm nga...

Sport 22:27 - 7 Korrik, 2017

Verratti jep lajmin e keq për Barcelonën / Pendohet dhe i kërkon ndjesë PSG-së

Lajmi që mërziti sot tifozët e Barcelonës është deklarata e mesfushorit Marco Verrattit në ditën e parë të stërvitjes me PSG-në. Ai hodhi poshtë çdo spekulim...

Sport 22:17 - 5 Korrik, 2017

I çmendur për Barcelonën / Ja çfarë i tha Verratti trajnerit Emery

Marco Verratti do me çdo kusht të transferohet te Barcelona. Italiani është takuar me trajnerin e tij, Unay Emeri, të cilit i ka kërkuar ta lejojë të...

Sport 14:40 - 13 Maj, 2017

Verratti pret një konfirmim / Bild” jep lajmin e madh për tifozët e Bayernit

E përditshmja gjermane “Bild” sot ka surprizuar me lajmin më të fundit në lidhje me mesfushorin Marco Verratti, të cilin Bayern e do me çdo kusht....

Sport 11:49 - 8 Maj, 2017

Verratti shkon te Bayern? / Ja ç’koment ka agjenti i lojtarit

Marco Verratti ka oferta nga Juventus, Barcelona, Real Madrid dhe Bayern. Madje, edhe Inter është përmendur si klub i interesuar. Së fundmi, agjenti i mesfushorit, Donato...

Sport 10:22 - 31 Mars, 2017

I shumëkërkuari Verratti / Më në fund italiani merr vendimin

Marco Verratti aktualisht mund të jetë mesfushori i ri më i mirë në botë, pra në moshën nën 26 vjeç, duke “mënjanuar” ekspertët si Luka Modric...

Sport 09:40 - 2 Nentor, 2015

Verratti: Barcelona? Qëndroj në Paris

Marco Verratti shuan zërat për të ardhmen e tij. Në një intervistë për Canal Plus, italiani i Paris Saint Garmain sqaroi lajmet për një transferim të...