Connect with Us

All posts tagged "vjedhje"

Sport 16:50 - 22 Janar, 2020

Vidhen dhe dalin në shitje fotot që tregojnë gjendjen reale të Schumacher

Që prej aksidentit më 29 dhejtor 2013 në Meribel në Francë, Michael Schumacher është në gjendje kome dhe ka shumë pak informacione për të. Për pasojë,...

La Liga 14:57 - 21 Janar, 2020

Vjedhje e rrallë në Spanjë/ Hajdutët vjedhin biletat kundër Barcelonës

Shumë herë kemi dëgjuar raste të grabitjes që vijnë nga Shqipëria dhe bota. Por këtë herë bëhet fjalë për një rast vërtet të rrallë që vjen...

La Liga 13:50 - 29 Shtator, 2019

Ylli i madh po luante në derbin e Madridit/ Hajdutët bënë namin në shtëpinë e tij

Vjedhja e shtëpive të futbollistëve është kthyer në një problem madhor në Spanjë. Viktima e fundit është braziliani i Realit, Casemiro, shtëpia e të cilit është...

Sport 15:16 - 15 Qershor, 2019

Hajdutët po bëjnë namin te shtëpitë e futbollistëve/ Ylli i Realit është viktima e radhës

Vjedhjet në Spanjë janë kthyer në një problem të madh kohët e fundit dhe më të prekurit çuditërisht kanë qenë futbollistët dhe stafi i Real Madridit,...

Sport 10:37 - 22 Maj, 2019

“Panorama Sport” kapet duke vjedhur

Redaksia sportive e CNA.al, një sektor modest në faqen tonë online, dje ka raportuar një lajm ekskluziv në lidhje me ekipin e Skëndërbeut dhe çështjen e...

Sport 15:38 - 8 Prill, 2019

Moto GP/ Piloti spanjoll nuk zbret në pistë, i vodhën motorin para garës

Piloti spanjoll Hector Barbera nuk garoi këtë fundjavë në garën e Botërorit “Superbike Supersport”. Jo për shkak të një problemi teknik apo fizik, por sepse i...

Sport 09:45 - 21 Shkurt, 2019

Ai po luante në Champions League/ Hajdutët “festuan” në shtëpinë e tij

Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, ka qenë viktimë e një vjedhjeje që ka ndodhur në shtëpinë e tij të martën në mbrëmje, raporton ‘Sky Sports’. Policia...

Sport 16:29 - 26 Dhjetor, 2018

Në nëntor yllit të PSG-së iu vodhën 600 mijë euro/ Nuk mbaron me kaq, vidhet sërish në dhjetor, këtë herë…

Një dopietë shqetësuese për Eric Maxim Choupo-Moting! Yllit të PSG-së  i kanë vjedhur për të dytën herë brenda një muaji shtëpinë. Këtë e ka konfirmuar policia...

Sport 18:20 - 23 Shtator, 2018

Skandali i madh godet futbollin/ Hiqet si i deleguari i Federatës dhe vjedh në dhomat e zhveshjes

Një burrë që u hoq si i deleguari i Federatës Italiane të Futbollit (FIGC) ka bërë “namin” në dhomat e zhveshjes gjatë një ndeshje të kampionatit...