Connect with Us

All posts tagged "Wanda Nara"

Seria A 22:31 - 1 Nentor, 2019

Wanda Nara e tepron, provokon keq Interin me këtë foto para ndeshjes së Champions League

Wanda Nara është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale. Guraja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, i transferuar në verë nga Inter-i te PSG, poston shpesh imazhe...

Seria A 20:16 - 16 Tetor, 2019

Icardi i “rrëmbeu” gruan/ Sulmuesi i njohur merr vendimin e madh pas sherrit shumëvjeçar

Dy argjentinas, të dy sulmuesë, bënin gjithçka për njëri-tjetrin, shokë të ngushtë, deri në momentin që mes tyre hryi Wanda Nara. Kjo është historia e bujshme...

Seria A 21:56 - 7 Tetor, 2019

Wanda Nara e thotë copë/ Ja çfarë i mungoi Interit kundër Juventusit

Wanda Nara di si të marrë vëmendjen e të gjithëve. E ftuar si analiste në emisionin e përjavshëm “Tiki Taka”, ajo u shpreh se Interit ndaj...

Seria A 16:43 - 16 Shtator, 2019

Wanda trazon sërish ujërat për Icardin/ Në janar mund të ketë surpriza

Edhe pas huazimit të Mauro Icardit te PSG-ja, bashkëshortja dhe agjentja e tij, Wanda Nara, nuk heq dorë nga deklaratat e bujshme. Argjentinasi është huazuar të...

Seria A 12:55 - 6 Shtator, 2019

Wanda Nara i zbulon të gjitha/ PSG ishte zgjedhje e keqe për mua, ja e vërteta për Juven

Wanda Nara që është gruaja por njëkohësisht edhe agjentja e sulmuesit argjentinas, Mauro Icardi, ka folur gjatë e gjërë për “Corriere della Sera” në lidhje me...

Seria A 11:17 - 23 Gusht, 2019

Zyrtare/ Armiku i përjetshëm i Icardit rikthehet në Itali

Ata janë të dy argjentinas, të dy sulmuesë, dikur shokë të ngushtë, deri në momentin që mes tyre hyri Wanda Nara. E kemi fjalën për Mauro...

Seria A 22:53 - 8 Gusht, 2019

Ofertë interesante për Wanda Nara-n/ Icardi bëhet xheloz

Wanda Nara ka marrë një ofertë shumë interesante pune, që e ka bindur të braktisë emisionin sportiv “Tiki Taka”. Sipas të përjavshmes, “RAI” i ka propozuar...

Sport 22:52 - 7 Qershor, 2019

Wanda Nara rrëfen jetën e saj/ Icardi është një 40-vjeçar në…

Bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka dhënë një intervistë të gjatë për “L’Equipe Magazine”, ku ka zbuluar se si u njoh ma Maxi...

Sport 12:48 - 13 Maj, 2019

A mund të luajë Icardi me Ronaldon?/ Wanda Nara jep përgjigjen surprizë

E ardhmja e Mauro Icardit mbetet ende e dyshimtë sipas mediave italiane. Argjentinasi lidhet me një transferim të mundshëm te Manchester United, për të zëvendësuar Romelu...

Sport 21:51 - 5 Maj, 2019

Wanda Nara i hedh “benzinë zjarrit”/ Ka shumë pak burra si ai

Tashmë çdo fjalë apo çdo situatë është një pikë tepër e nxehtë mes tifozëve të Interit dhe sulmuesit Icardi. Ndonëse duket se argjentinasi ka rregulluar marrëdhëniet...

Sport 10:06 - 1 Maj, 2019

Icardi & Wanda Nara lënë nam/ Postojnë skena porno! (foto)

Disa njerëz janë të aftë të bëjnë gjithçka për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve. Dy ndër këta janë dhe Mauro Icardi dhe gruaja dhe njëkohësisht...

Sport 22:15 - 23 Prill, 2019

A do largohet Icardi nga Interi? / Përgjigjen e jep Wanda Nara

Wanda Nara pretendon se nuk do të ishte problem nëse Icardi do të rikthehej të ishte kapiteni i Inter. Wanda ka marrë një çmim gjatë një...

Sport 15:37 - 19 Prill, 2019

Wanda Nara në lot/ Zbulon të ardhmen e Icardit

“Mauro është më i qetë tani. I përqafon të gjithë, sepse ka patur gjithmonë një marrëdhënie shumë të mirë me të gjithë. Do të jemi këtu...

Sport 09:36 - 17 Prill, 2019

Nuk kanë fund telashet për Icardin/ Wanda çon në gjyq motrën e tij

Nëse çështja me Interin duket se mori një zgjidhje të përkohshme, Mauro Icardi tashmë po përballet me një tjetër betejë, këtë herë brenda familjes. Kjo pasi...

Sport 09:46 - 16 Prill, 2019

Wanda Nara nuk flet më për Icardin/ Bën sparkatën dhe dëmtohet në…

Wanda Nara dhuron spektakël në emisionin Tiki Taka, por këtë radhë jo duke folur për Mauro Icardin. Bashkëshortja dhe menaxherja e Mauritos u ngjit në skenë...