Connect with Us

All posts tagged "Willian"

La Liga 18:00 - 30 Janar, 2020

Barça ka mbetur pa sulmues, përgatit ofertën e parezistueshme për një super lojtar

Barcelona vazhdon të kërkojë një lojtar ofensiv për të zëvendësuar Luis Suarezin e dëmtuar. Klubi katalanas i është rikthyer një dëshirë të vjetër dhe ka përgatitur...

Premier Liga 21:44 - 17 Janar, 2020

Mourinho thurr planin/ Hakmerret keq ndaj ish-ekipit të tij

Kur në krye të stolit ke një si Jose Mourinho gjithmonë mund të presësh surpriza! Trajneri portugez po mendon për merkaton dhe ka hedhur sytë tek...

La Liga 15:08 - 18 Nentor, 2019

Do të transferohet te Barcelona?/ Ylli brazilian merr vendimin e madh për të ardhmen

Willian ka vendosur të refuzojë rinovimin e kontratës me Chelsean. Brazilianit i mbaron kontrata në fund të këtij sezoni dhe ai ka vendosur përfundimisht të mos...

Sport 11:26 - 4 Korrik, 2019

Tronditet Brazili para finales/ Humbet yllin e madh

Brazili ka marrë një lajm të keq për finalen e Kupës së Amerikës, kundër Perusë. Willian nuk do të luajë në finalen e 7 korrikut. Braziliani...

Sport 21:57 - 21 Qershor, 2019

E pabesueshme/ Ylli brazilian refuzon ofertën prej 130 milionë eurosh nga Kina

E pabesueshme. Willian refuzon një ofertë të parezistueshme nga Kina e Largët. Braziliani i Chelseas, i cili është në bisedime me “Blutë e Londrës” për rinovimin...

Sport 20:21 - 7 Qershor, 2019

Mungon Neymar/ Ja kush do ta zëvendësojë në Kupën e Amerikës

Ylli i Chelseas, Willian, është zgjedhur për të zëvendësuar Neymarin te kombëtarja e Brazilit, pasi sulmuesi i PSG-së nuk ka mundësi të luajë në Kupën e...

Sport 20:27 - 21 Mars, 2019

Inter apo Milan? / Willian jep përgjigjen e tij për të ardhmen

I përfolur si kandidat për tu transferuar në shumë klube gjigante të Europës, mes të cilëve edhe Milan e Inter, mesfushori ofensiv i Chelseas, Willian, deklaroi...

Sport 18:29 - 4 Shkurt, 2019

Interi mendon për të ardhmen/ Piketon goditjen e parë të madhe të verës

Interi nuk është në rrugën e drejtë dhe kjo duket nga rezultatet e muajt janar dhe fillim shkurtit. Drejtuesit po shohin se është momenti që duhen...

Sport 14:16 - 13 Gusht, 2018

​Ylli i Chelseas/ Po të qëndronte Conte, do të largohesha unë

Nëse Chelsea do të kishte mbajtur akoma si trajner italianin Antonio Conte, atëherë ylli i saj, braziliani Willian, do të ishte larguar. Fillimisht ata dy patën...

Sporti Kryesore 12:25 - 5 Gusht, 2018

“Bomba” e merkatos\ Shkëmbim i çmendur mes Chelseas dhe Manchester United

Kur kanë mbetur edhe 4 ditë nga afati i mbylljes së merkatos në Premier League, pritet të ndodh shkëmbimi më i bujshëm i verës. Jose Mourinho...

Sport 18:58 - 21 Korrik, 2018

Ish-futbollisti i njohur e tepron: Willian është më i mirë se Hazard

Skuadra e Chelsea është e mbushur me yje, por nën drejtimin e Sarrit, pritet të ndodhë një revolucion dhe shumë emra mund të largohen. Ndër ta,...

Sport 12:56 - 17 Korrik, 2018

Chelsea ka në dorë Barçën / Ja cilët lojtarë i kërkojnë katalanasit

Barcelona është më së shumti e interesuar për të marrë mesfushorin francez N’Golo Kante se sa atë brazilian Willian, lajm që konfirmohet nga mediat britanike. Të...