Connect with Us

All posts tagged "zevendesues"

La Liga 16:23 - 5 Mars, 2020

Reali gjen më në fund zëvendësuesin ideal të Cristiano Ronaldos, fenomeni i ri

Real Madridi po mendon për sezonin e ri dhe dëshira kryesore e drejtuesve është që të gjejnë një sulmues. Karim Benzema duket se po luan sezonin...

La Liga 16:19 - 8 Shkurt, 2020

E bujshme/ Barcelona e zëvendëson Luis Suarez me një tjetër Luis Suarez

Barcelona është në një situatë të vështirë në sulm. Katalanasit kanë një mungesë të theksuar alternativash, problem që po reflektohet edhe në rezultate. Luis Suarez është...

La Liga 13:43 - 21 Janar, 2020

Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarez/ Është një bomber i vërtetë

Pas dëmtimit të rëndë të Luis Suarez, i cili do të mungojë për një kohë të gjatë, Barcelona është hedhur në sulm për një bomber të...

La Liga 12:24 - 15 Janar, 2020

Zëvendësuesi i Suarez, zbulohet kërkesa e Messit për drejtuesit/ Ylli i Premier League

Barcelona konfirmoi mungesën e sulmuesit të saj, Luis Suarez, të paktën deri në muajin maj për shkak të një dëmtimi në gju. Katalanasit janë hedhur menjëherë...

La Liga 22:43 - 17 Dhjetor, 2019

E thotë kampioni i botës/ Ky është futbollisti i vetëm që mund të zëvendësojë Messin te Barcelona

Ish-ylli i Barcelonës dhe kampion bote me Brazilin, Rivaldo, mendon se lojtari i vetëm që mund të zëvendësojë Messin te Barcelona është Neymar. “Edhe pse po...

Sport 13:47 - 30 Mars, 2019

Barcelona gjen zëvendësuesin ideal për Luis Suarez/ Ai është ylli i Bundesligës

Mediat spanjolle e japin të sigurt se Luka Jovic është i përzgjedhuri i Barcelonës për të përforcuar sulmin sezonin e ardhshëm. Sulmuesi i Frankfurt, po kalon...

Sport 13:09 - 23 Shkurt, 2019

Interi gjen zëvendësuesin e Icardit/ Bëhet fjalë për “bishën” ballkanase

Në pritje për të kuptuar se cila do të jetë e ardhmja e Mauro Icardit, Interi po mendon që tani për pasuesin e sulmuesit argjentinas. Marotta...

Sport 18:00 - 14 Shkurt, 2019

Icardi po bën valixhet gati/ Një emër i madh do ta zëvendësojë atë te Interi

Problemet e vazhdueshme me deklaratat e gruas së tij, Wanda Nara, mos vazhdimi i kontratës dhe heqja e shiritit të kapitenit së fundi, janë disa nga...

Sport 12:43 - 31 Janar, 2019

PSG bën goditjen e fundit në merkato/ Gjen zëvendësuesin e Neymar, i cili është i dëmtuar

PSG është duke finalizuar detajet me mesfushorin me tipare sulmuese Luciano Acosta, i cili është nën kontratë me DC United në Amerikë. Acosta shikohet si një alternativë...

Sport 18:00 - 24 Dhjetor, 2018

Real Madrid gjen zëvendësuesin ideal të Luka Modric/ Ai është 25-vjeçari kampion bote

Merkatoja e dimrit tashmë është te dera. Gjërat kanë nisur të lëvizin. Real Madridi është zakonisht qendra e të gjitha llojeve të thashethemeve në këtë drejtim,...

Sport 20:30 - 17 Shtator, 2018

Napoli gjen zëvendësuesin ideal të Elseid Hysaj/ Por ka një problem të madh

Elseid Hysaj nuk është i pazëvendësueshëm. Mbrojtësi nuk është as më i miri në Itali, për të mos shkuar më tej, megjithatë duket se është një...