Connect with Us

All posts tagged "zjarr"

Premier Liga 22:26 - 18 Janar, 2020

Bie alarmi i zjarrit/ Video: Mourinho bën reagimin epik

Dikush tentoi të gjejë një mënyrë për të ndalur së foluri trajnerin portugez Jose Mourinho, por nuk ia doli mbanë. Gjatë konferencës për mediat të Jose...

Sport 10:25 - 28 Nentor, 2019

I tradhtoi për një ekip tjetër, tifozët i vënë zjarrin Ibrahimovicit

Statujës së Zlatan Ibrahimovic në qytetin e Malmos në Suedi i është vënë zjarri, pasi slmuesi u bë bashkëpronar i klubit tjetër suedez Hammarby, duke blerë...

Sport 13:40 - 25 Qershor, 2019

Video: Zjarr në jaht gjatë natës/ Tmerrohet boksieri i famshëm dhe familja e tij

Wladimir Klitschko dhe familja e tij kanë përjetuar momente tmerri. Boksieri i njohur ukrainas ka qenë duke shijuar pushimet në jahtin e tij në Majorka, kur...

Sport 13:28 - 16 Prill, 2019

Zjarri masiv në katedralen e “Notre Dame”-s/ Pronari i ekipit të njohur dhuron 100 milionë euro

Miliarderi francez François-Henri Pinault, pronari i klubit të futbollit Rennes, ka premtuar se do të paguajë 100 milionë euro për të ndihmuar për rindërtimin e Katedrales...

Sport 16:18 - 2 Prill, 2019

Ines Trocchia “zjarr” për Interin/ Tifozët zikaltër ngushëllohen me fotot seksi të modeles që nuk e pëlqen Ronaldon

Ines Trocchia është një nga ato bukuroshe të cilave nuk u dridhet qerpiku për asgjë. Pak javë më parë Ines e cila njihet si një tifoze...

Sport 14:51 - 23 Shkurt, 2019

Zjarr te makina e Formula 1 gjatë kohës së testeve/ 3 vetë përfundojnë në spital

Panik paraditen e sotme në bokset McLaren, në pistën spanjolle të Montmelo. Makina britanike ishte duke kryer disa teste private gjatë “filming day”, ditë ku skuadrat...

Sport 14:08 - 8 Shkurt, 2019

Tronditet sërish bota e futbollit/ 10 të vdekur te ekipi i madh brazilian

Digjet zemra e Flamengos, qendra sportive e skuadrës braziliane. Ka ndodhur gjithçka shumë shpejt dhe numri i viktimave ka shkuar në 10-të për momentin (6 lojtarë...